KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407343

nr 1540 7343

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Seglande barn. Signerad. Olja på duk, 55x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:57:51

10/5 12:12:40 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg